19 märts 2019

Meie vahepeal..

... elame ikka oma rahulikku elu edasi.
Marta õpib edukalt 1.klassis ja käib oma arvukates ringides, trennides. Mudilaskooriga käisid nad Laulupeo tädidele ette laulmas ja nüüd jääb veel vaid vastust oodata. Konkurents on väga tihe kuna mudilaskoore üldlaulupeole palju ei pääse.
Ükskord käisime Marta orienteerumistrennis kaasas. See oli päris põnev ja õpetlik. Sai ikka päris mitu tingmärki kaardil selgeks ja saime ka teada kuidas lapsi üldse kaarti lugema õpetatakse. 

(tean et mu pildid ei kannata mingit kriitikat, kuna mu telefon ei ole selleks kuigi hea ja fotokat ei viitsi enam kaasas kanda)

Käsitööringis teevad nad selliseid ägedaid asju:
Johanna käib ka hoolega koolis, õpib väga hästi ja harjutab usinalt tantsupeo tantse.
Laura elab, õpib ja töötab ikka Tartus. Tundub oma eluga igati rahul olevat.

Johannes lõpetab põhikooli. Käis sisseastumiskatsetel  Nõo Reaalgümnaasiumis. Nüüd jääb veel vaid oodata 15.aprillini kui saab teada tulemused. Praegu ootab lõpureisi Milanosse mis saab toimuma aprilli alguses.

Meie Tiiduga puhkasime veebruaris 2 nädalat :) See on ka kogu puhkus mis ma endale aastas lubada saan. Ja just veebruaris, kuna siis on madalhooaeg. Ja et kaugemale reisida pole võimalik käisime kahekesi 3 päeva Pärnus. Esimesel õhtul käisime Teater Endlas vaatamas "Vedelvorsti", teisel päeval Lätis Ikeas :) ja kolmanda päeva hommikul hakkasime tagasi koju sõitma. Täitsa hea oli 3 päeva rutiinist välja saada :) No päris kahekesi ka ei käinud, seltkonna mõttes kutsusime kaasa ka ühe teise abielupaari.


Samas kasutasin ka Tiidu puhkust ja tellisin endale poodi mõned riiulid juurde :)
Ja puhkuse ajal saabus meile ka hiigel koorem puid ja osa puhkusest läks ka puude saagimisele.
Kommentaare ei ole: