25 jaanuar 2021

Niisama

Johannes sai 7 päeva koolis käia kui saadeti jälle isolatsiooni. Juba teist korda. Sel korral jäi haigeks tema klassist keegi. Õnneks käis see õpilane vaid veerandi esimesel päeval koolis nii et isolatsiooni aeg polnud väga pikk.

Meie siin naudime saabunud talve, isegi vastlakuklid on juba müügil.

 


Laura ostis sügisel Martale dressipüksid suuruses 152/158, mis vastavad vanusele 12-13 aastat. Marta sai alles kümme ... Sügisel olid need püksid täitsa parajad. Marta on küll kasvanud viimase pooleteise kuuga terve sentimeeter. Aga pikkuseks saime 152cm. Võibolla on püksid pesus kokku läinud ...Ka tööle saamiseks tuleb labidas kätte võtta. Labidas on loomulikult teisel pool ust :)

Ükspäev sadas jäävihma. Alla sadas nagu tavaline vihm aga maapeal kohe külmus. Lumi sai läikiva jääkorra.


Kolm aastat tagasi sai ka uisutada, udus :)
Sel aastal kui Martale sobivad uisud leidsin läks sulaks ja jalga pole ta neid saanud. Nende kooli juures olev jääplats suleti kuni uute külmade saabumiseni. Kuna uisud on tal üliparajad, loodan et piisavalt külma tuleb ruttu.


Leidsin instagramist Johanna käed.
137  päeva on veel jäänud, siis tuleb koju :)

Lumega on kõik nii valge ja puhas. Loodan et lund jagub vähemalt veebruari lõpuni, hea vaheldus pimedale ja porile. Koer ka saab püherdada lume mitte porise muru peal :)

Ja hoiame pöidlaid et ei panda kinni spasid üle Eesti ja et meie spa reis lastega koolivaheajal teoks saaks.

Kommentaare ei ole: