12 mai 2021

Lihtsalt

 huvi pärast panen siia kirja et järgnevatel aastatel oleks hea võrrelda.

Eile, 11.mail, saabus lõpuks see päev kui ei pidanud kordagi katelt kütma. Muidu kütsime enamjaolt kaks korda päevas.

Me teeme katlasse tuld küll suvel ka aga siis keerame nö. pool maja kinni ja soojaks lähevad vaid köögi ja vannitoa radikad. Vannitoas meil muud kütet polegi ja muidu läheb seal väga rõskeks. Samuti soojendab katel meil vett ja kui on rohkem rahvast ja suurem saunatamine siis elektriboilerist ei pruugi jaguda.

Samuti oli eile esimene päev sel aastal kui oli üle 20 kraadi sooja ja ma ei pannud enam selga talvejopet :) No õhema jopega käisin juba ka mõningatel päevadel varem aga kuna siin on alati tuuline ja sel aastal on see tuul eriti külm olnud oli talvejopega hea soe.

Tomatid läksid kasvuhoonesse 9.mail.

ma panen alati paar räime tomatite alla mulda, kui sel ajal vähegi kuskilt räime saada on9.mail oli ka emadepäev


Martal pidi ka mingi kingitus olema kunstikoolis pooleli ja ta oligi mures et ei jõudnud seda õigeks ajaks valmis. Ja nüüd jäi ta nohusse ja seega ka veel rohkem mures sest sel nädalal ta kunstikooli minna ei saa. "Vanal ajal" oleks ta sellise nohuga kindlasti koolis käinud aga ajad on muutunud ja ei saa enam veidi tõbist last teiste hulka viia. Veider on ka see et neil klassis on pea pooled haiged. Ma küll ei tea mis haigused teistel on. Nii et nädala saigi koolis käia.

Esmaspäevast saab ka Johannes kooli minna ja ülehomme saan mina oma esimese vaktsiinisüsti.


Tiit ehitas oma ema majale uue trepi. Selleks kulus terve nädalavahetus. Eelmine trepp oli maksnud 1000 krooni mis teeb umbes 64€. Sel korral maksis juba trepi materjal 200€ ringis.


Kommentaare ei ole: