07 november 2009

Ja ongi möödunud üks kuu

kus ma pole jõudnud ühtegi sissekannet teha. Elu lihtsalt on selline ettearvamatu oma vingerpussidega.

Siin siis väike ülevaade viimase kuu tegemistest:


Selle võilille leidsime Johannaga õitsemas 11.oktoobril kuuri seina äärest
Selle kuu jooksul käisime Hiiumaal kaks korda. Oh, seda lehtede hunnikut mis sai kokku riisutud ja ära veetud.


Õnneks sattus olema ilus päikesepaisteline ilm
Minu aktiivse ämma eestvedamisel toodi meile mitu koormat lambasõnnikut. Tiit ütles oma emale et sa kiidad seda lambasitta nii nagu oleks selle ise sittund :) Aga hobusesõnnik pidi veel parem olema.
Johanna ütles: fiuh, kes neid kartuleid nüüd sööb??Nüüd on meil ka kaks päris oma istutatud puud : õunapuu Sõstra Roosa ja ploom Oullinsi Renklood. Sellised suured kollased mahlased ploomid, just nagu minu vanaema juures olid ...


Vahepeal lõppes ka esimene kooliveerand. Johanna sai enda esimese tunnistuse, kus ilutsesid kõik viied. Laural oli küll mõni neli, aga ikka palju-palju parem tunnistus kui minul viiendas klassis. See-eest olid tal muusikakooli tunnistusel kõik viied :) Väga tublid tüdrukud!
Kuna vanaema (minu ema siis) on järjekordselt töötu pensionär siis veetsid tüdrukud peaaegu terve koolivaheaja vanaema juures Lasnamäel. Eksootika missugune :)Iga veerandi lõpus on muusikakoolis ka hindele esinemine. Fotoaparaat on ikka see sama nii et paremat kvaliteeti pole siit oodata ...Laura esineb koos Viivikaga.
Jätkus ka hoidiste tegemine. Praegu on kõrvitsa aeg.
Endal mul kõrvits kasvama ei läinud, aga salakavalalt oli veerenud meile töötuppa kaks väga suurt kõrvitsat.Niipalju sai siis veerandist kõrvitsast.

1 kommentaar:

Alice ütles ...

No tere tulemast tagasi. ma juba vahe peal vasisin ara siia sinu blogi sissekandeid vaatamas kaimisest kuna kunagi ei olnud midagi uut lugeda :-). Kyll su lapsed on ikka tublid ja teie ise ka...ja marineeritud korvits oli lapsepolves mu KOIKE LEMMIKUM asi. Siin maal sellist asja ei eksisteeri kui just mitte ise teha.