30 mai 2013

Vahepeal...

...on meil elu olnud nii kiire et pole jõudnudki siia midagi positatada.
Lapsed lõpetavad kooliaastat tavakoolis ja Kaunite Kunstide Koolis muusikaosakonnas ja tantsuosakonnas. Seoses sellega on neil palju esinemisi, kontserte, reise.
Täna hommikulgi oli mul äratus kell 5.00 et saata Johanna bussi peale, kahe tunni pärast tuli saata Johannes bussi peale, siis Laura kooli ja Marta lasteaeda. Kohe varsti hakkan ennast sättima tööle et õhtul umes kell 18 koju jõuda, siis on vaja süüa teha, midagi kindlasti koristada, kasvuhoones tomateid kasta ja märkamatult ongi hilisõhtu käes mil algab tants ja trall Marta magama panemise ümber ...
Johanna sõitis täna Sirguvate Söögisellide projekti raames Tallinnasse kuhugi eliitrestorani köögipoolt vaatama. Johannesel on klassiekskursioon KUMU-sse ja kinno. Esmaspäeval sõida Laura kooli poolt preemiareisile Pärnusse kaheks päevaks. Lähevad kanuumatkale ja veekeskusesse. Siis paari päeva pärast sõidab Viljandisse lastekodu lastega tegelema. 13.juuniks pakime kohvrid ning Johanna ja Laura sõidavad Lätti-Leetu esinemisreisile. Siis ongi kohe kohe jaanipäev ...
Mul oli tegelikult kaval plaan saata KÕIK lapsed issiga nädalaks Tallinnasse aga paistab et lastel pole selleks aega :) vähemalt mitte lähiajal.
25.mail käisin oma kaubaga Orjakus Tuulekala Festivalil.
Tööl on ka juba tegemist küllaga, vardaid polegi enam eriti kätte saanud. Aga see kõik on tore ja ehk hakkab siis veidi kasu ka sellest rabelemisest saama.
Viimasel ajal on mitmed inimesed olnud meeldivalt üllatunud kuuldes et see pood polegi mingi suure firma kett, vaid minu omaalgatus. Suure abiga tehtud küll, aga ikkagi oma :)
Ja varsti saabki läbi minu hommikune ja ainuke tunnike iseendale.

Kommentaare ei ole: