04 veebruar 2015

Lumega natuke kehvad lood sel aastal

 Lund on olnud sel aastal väga vähe. Kui ka on sadanud selline lumi kus kelguga sõita saab on see paari päeva pärast ära sulanud. Seetõttu on olnud väga pikalt väga libe. Lumi sulab veeks, öösel külmub ära ja enamus teid on nagu liuväli. Olen isegi sel aastal korra külje maha pannud kui õhtul pimedas trennist tulin. Korralikku külma pole ka olnud ja jutud räägivad et talv jääbki vahele, et varsti läheb üle kevadeks. No mulle sobib. Suuri külmakraade küll ei soovi, kui siis max -2 kraadi nagu täna. Väga mõnus karge ja klaar õhk.
Pildid on tehtud täna, 04.veebruaril.Leiba kõpsetan ka uuesti. Vahepeal jäi vahe sisse kuna juurestis läks vanaks. Nüüd hankisin uue ja leiva küpsetamine käib uue hooga. Mulle väga maitseb. Ohtralt seemneid ja pähkleid ja kergelt magus maitse.


Marta on lasteaeda viidud ja algab tunnike iseendale enne kui tööle lähen. Tunnike kohvi ja Briti seriaaliga "Ihult ja hingelt" Olen Briti seriaalide suur fänn. Eelmine tore avastus oli "Dr. Martin". Väga tore et ETV neid ikka näitab.


Kommentaare ei ole: