14 juuni 2017

Olen ikka olemas

No kuidagi ei tulnud blogimise soont peale. Kui vahe oli veninud liiga pikaks ei saanud kuidagi enam järjepeale.
Meie oleme kõik elus, terved, olemas.

Martal on viies lasteaia-aasta seljataga, kaks aastat kunstiringi, kolm aastat tantsimist ja naudib täiega väljateenitud suvepuhkust et sügisel minna viimast aastat lasteaeda. See on viimane aasta enne kooli. Hakkab siis ise lõunast, peale õppetööd, koju tulema. Põhimõtteliselt oleks ka juba kooliküps, loeb, kirjutab, aga pole selle kooliga ka kuhugi kiiret. Ainult R-täht ei taha tulla. Oleme terve selle aasta käinud logopeedi juures R-tähte õppimas. Nüüd väike paus ja sügisel uuesti.

Johannes on täiesti tavaline 13-aastane poiss. Väga abivalmis, teeb kõik mis paluda vastuvaidlemata. Põhiliselt on kodus, kuskil hulkumas/jõlkumas ei käi :) Võiks muidugi natuke rohkem käia, tegeleda, aga eks kaasame teda siis rohkem oma tegemistesse/käimistesse. Huvitub põhiliselt arvutist :) Kooliaasta lõppes keskpäraselt. Võimeid oleks tal muidugi rohkemaks. Üritame paremini järgmisel aastal.

Johanna sai juba 15. Sügisel alustab viimast kohustuslikku kooliaastat. Johanna on Johanna, aga me saame hakkama :) Ta on tublisti terve aasta oma neiduderühmaga tantsupeo tantse õppinud. 1.juulil läheme siis ka ja vaatame üle.

Laura saab 22.juunil kätte oma gümnaasiumi lõputunnistuse, augusti alguses pakib kohvrid ja läinud ta ongi ... Loodan et kõik läheb nii nagu ta unistanud on.

Riigi mõistes olen nüüd järgmisest kuust kolmelapseline :)

Muu elu on meil ka kõik hästi. Issit näeme ikka vaid nädalavahetustel. Mina toimetan siin kodu, laste, oma firma ja vabatahtlikuna Ühenduses.

Pildimaterjali tuleb ka millalgi hiljem. Leidsin praegu töö juures mõne vaba hetke et paar rida kirja panna.

Uute kohtumisteni!

1 kommentaar:

Alice ütles ...

Ma käin siin koguaeg piilumas ja juba mitmel korral olen hakanud kommentaari kirjutama, et palun pilti natuke rohelisemast aiast, aga ikka on nii juhtunud, et pole mõttest tegudeni jõudnud.

Aga nüüd jään siis uusi pilte ja jutte pikkisilmi ootama :) Loodetavasti ei tule sul seda õiget blogivaimu sama pikalt oodata kui enne :)