22 aprill 2018

Marta 7 (23.10.2017)

Ma ausalt öeldes otsustasin et teen selle blogimisega lõpu. No ei leidnud enam inspiratsiooni. Lapsed ka suured ja hakkavad varsti oma elu elama. Aga kui ma kuulsin et ka mulle võõrad inimesed ikkagi loevad ja uusi postitusi ootavad, eks siis proovime veel.

Ma ei jõua ilmselt kronoloogiliselt kõike järgi postitada. Alustan uuesti tänasest päevast, aga vahele pikin erineviad postitusi lähiminevikust.

Alusatn Marta 7.sünnipäevast mis oli eelmise aasta oktoobris. Marta kutsus oma külalised Linnumäe talli ratsutama. Kõigepealt tutvustati hobuseid, iga laps sai hobust harjata, kapju puhastada ja pärast ka ühe ringi ratsutada. Pärast tulime koju kooki sööma ja natuke jäi aega ka mängimiseks.
Vahetult enne Marta sünnipäeva saigi meil eestoa remont valmis. Eelmisel päeval kolisime mööbli sisse.Harjamise järjekord 

 Ratsutamise järjekord
1 kommentaar:

Alice ütles ...

Nii tore, et otsustasid ikka edasi blogida. Ma käin ka siin ülepäeviti kontrollimas, et kas on mõni uus postitus tulnud või ei ole. Eks see blogimine ole omaette töö, aga hiljem on ikka nii hea tagasi vaadata ja meenutada...vähemalt mul küll oma blogi puhul :) Nii paljud asjad ununevad aastatega ja nii tore on ikka aeg ajalt tagasi vaadata ja imestada, et küll see aeg ikka lendab kiirelt.

Ladusat blogimist!