23 oktoober 2020

Hiiumaa valla sünnipäev

Ühel pühapäeval me olime JÄLLE seenel. St Tiit tahtis vaadata kas peale vahepealseid vihmaseid ilmasid on seeni tulnud.


Ja peale seda kui olin alljärgnevast postist pildi storysse pannud, mida täiesti juhuslikult metsas kohtasin, küsis mu sõbranna et kas mängin valla sünnipäeva mängu. Mul polnud üldse plaanis sel aastal osaleda. Eelmisel aastal küll osalesime ja sain isegi loosiauhinna. See on orienteerumismäng Avasta Hiiumaad kus üle hiiumaa on pandud erinevad punktid kus asuvad küsimused millele tuleb vastata. Loosis osaled kui oled vastanud vähemalt viiele küsimusele.

Mõtlesime et no võime ju käia nendes punktides mis meil seeneotsimise tee peale ette jäävad. Aga otseselt teele ei jäänudki ühtegi punkti ja kuna seeni nagunii polnud otsustasime käia mõnes punktis mis asuvad kõige lähemal. Lõpuks sattusime hasarti ja läbisime 7 punkti.


Määvli risti alt leidis Tiit pommi stabilisaatori
Valla mäng oli väga lahe juba seepärast et nendest läbitud seitsmest punktist olin ma varem käinud vaid ühes. Samuti sõitsime mööda teed kus pole enne kunagi sõitnud.

Vahepeal sai kaminatuppa üles ka kardinapuu ja kardin mille heegeldasin juba aastaid tagasi. Kardinapuu ostsime Läti Ikeast 2018 märtsis :)

Kuues Haapsalu sall. Vähemalt kuues, niipalju kui suutsin meenutada. Üks nendest on suur neljakandiline Haapsalu rätt.


 

Ühel reede õhtul käisime sõbrannadega siin uues Tuuletornis asuvas kohvikus Ruudi

Saaremaa-Läänemaa-Hiiumaa võistukokkamise võistlustöö "Sügisene metsaskäik Hiiumaal" - kreemjas kadakas, hõrk mustikas ja kuusevõrse sammal.

Kommentaare ei ole: