04 november 2020

Väike puhkus ja Halloween

Lapsed kinkisid meile jõuluks kingitus.ee kinkekaardi sita teeninduse õhtusöögiga :D. Kuna õhtusööki korraldati vaid 1 kord kuus ja kolmapäeviti. Et sinna minna oleksin pidanud töölt 2 päeva puuduma. Siis tuli koroona ja suvel neid üldse ei korraldata. Kinkekaardi tähtaeg hakkas lõppema aga õnneks sai kinkekaarti vahetada. Valisin siis variandi mis asub meile kõige lähemal ja mille jõuame veel tähtajal ära realiseerida - romantikapakett Haapsalus. Vaid 20€ pidin juurde maksma.

Hinnas (120€) sisaldus majutus kahele, shampanja ja kommid saabumisel, saun 1 tund, kahekäiguline õhtusöök, hommikusöök.vaade hotellitoa aknast/terrassilt


Enne õhtusööki tegime väikese ringi Haapsalus. Nostalgia missugune. Me käime ju Haapsalus alati kui koju või kodust ära süidame, aga siis on alati kas praamile või mujale kiire ja peame piirduma vaid läbisõidule.


Peale hommikusööki sõitsime kohe praamile ja koju :) Samal ajal käis Marta halloweeni peol. Halloweeni me tavaliselt mitte kuidagi ei tähista aga sõbranna koos oma emaga korraldas peo kuhu ka Marta kutsuti.
Iga pere tegi lauale midagi teemakohast. Meie tegime shokolaadiämblikkudega küpsiseid ja beseekummitusi.


Maitse oli palju parem kui väljanägemine :)


Panen siia pildid mida kohapealt jagati
Kommentaare ei ole: