10 august 2009

Nõva

Ega me ei oska ju kodus (loe: Tabasalu korteris) istuda. Hiiumaa asjad veel osaliselt lahti pakkimata pakkisime asjad Nõva reisi jaoks. Mulle väga meeldib Nõval käia. Seal suvitab Tiidu õde Tiina ja elab minu tädi Liia. Seal on möödunud enamus minu suvistest koolivaheaegadest mida siiani meenutan, väga mõnusad ajad olid. Nõva pole ka väga kaugel, lapsed jõuavad ainult viis-kuus korda küsida et kui palju veel sõita on või millal me kohale jõuame:) Seekord oli külastuse eesmärgiks meie laste lemmiktädi (ainukese tädi) Tiina sünnipäev.
Ükski õhtu Nõval ei möödu ilma lõkketa
Õllepudel laual läheb ka kaardimäng lõbusamalt :)
Meie eluase

Suvi ja arbuus, mmmm ... mida veel tahta

Kööginurk. Hetkel käib pannkookide küpsetamine.

Vesi-tualett

Ukselukk

Palksaun, mis on juba rohkem kui rinnuni.

Nõudepesu abilistega

Lagunenud laut, seinad lammutatakse ühetasasteks ja sisse tuleb terrass
Tädi Liia juures. Seal on väga ilus.Ja Nõval ei saa läbi ka ilma rannata. Juba seepärast et suvi hakkab läbi saama ja me pole lastega rannas käinudki. Nõval on kõige mõnusam rand mida tean. Hiiumaa randasid me pole veel avastanud, tean vaid et liivarandu on Hiiumaa peale vaid mõni.

Sellest et ma tahtsin lennutada lohet, ilm et oli tuuletu luuletasin kohe.

Ei olnud tuuletu

Triin maiustab rõngikutega

Rannas on nii tore, issidel ka

Johannes kes alguses kartis vett kohutavalt. Ühel hetkel avastasime et läheb ise ja juba peaaegu rinnuni vees.Seda pilti vaadates kallutage pead paremale. Millegipärast ei saanud ma seda pilti õiget pidi.

Väga-väga tore päev oli. Nautisin täiega.

1 kommentaar:

Unknown ütles ...

tore päev oli tõesti, eriti lahe, et me natukeseks liituda saime! Kui te ära läksite siis Ali ütles, et teil üks igavesti vahva pere on!